Aadress
Suur-Sõjamäe 44a
11415 Tallinn

Telefon
osakonnajuhataja – 621 4246
laenutus – 674 8212, 600 7771

E-post
üldinfo – epr@epr.ee
laenutus – laenutus@epr.ee

Avatud
esmaspäev – neljapäev 10-16

Eesti Pimedate Raamatukogu asub Tallinnas Eesti Hoiuraamatukogu majas aadressil Suur-Sõjamäe 44a.

Raamatukogu juurde saab bussidega nr 7, 15, 49 ja 65 (Tubaka peatus)

Tallinna busside sõiduplaanid

Väljuda tuleb Tubaka peatuses. Raamatukogu asub bussipeatusest mõnisada meetrit Lasnamäe poole, kesklinna poolt tulles paremat kätt.

Maja ees on parkimisvõimalus.

Raamatukogu välisuks on lukus, ukse kõrval paremal pool seinal on fonolukk. Sisenemiseks tuleb vajutada klahvi 5 (ülevalt teine nupurida, keskmine klahv).

Lugejatel, kellel võib tekkida raskusi bussipeatusest raamatukokku jõudmisel, palume oma külastussoovist eelnevalt laenutustelefonil 674 8212 või 600 7771 teada anda.

Töötajad

Osakonnajuhataja
Marja Kivihall
621 4246
marja@epr.ee

Paljundusoperaator
Valentina Borissenko
674 8216
valentina@epr.ee

Punktkirja toimetaja
Avo Falkenberg
674 8965
avo@epr.ee

Tekstitöötleja
Teet Karu
674 8216
teet@epr.ee

Teabejuht
Priit Kasepalu
674 8965
priit@epr.ee

Infotöötaja
Ülle Olt
674 8212
ylle@epr.ee

Infotöötaja
Margit Orusaar
674 8215
margit@epr.ee

Infotöötaja
Silva Paluvits
600 7771
silva@epr.ee

Helindaja
Henrik Veeäär
674 8216
henrik@epr.ee

Tagasiside

Nimi

E-post

Teema

Saatke oma küsimus, ettepanek, arvamus